Serwis Młotów Hydraulicznych HYDRAULIKHAMMER Młot hydrauliczny.

Serwis Młotów Hydraulicznych "HYDRAULIKHAMMER" Młot hydrauliczny.

Details of the classified ad

Type of ad : For sale / Offers
Title : Serwis Młotów Hydraulicznych "HYDRAULIKHAMMER" Młot hydrauliczny.
Comments :

Niezależna firma "HYDRAULIKHAMMER" pana Krzysztofa Gleich'a z Radomia, zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych młotami hydraulicznymi oraz ich regeneracją i naprawą.

Posiadamy duże doświadczenie w remontach i konserwacji młotów hydraulicznych i urządzeń wyburzeniowych. Możemy się poszczycić 24 letnim stażem nieprzerwanej pracy i zdobytym doświadczeniem co gwarantuje najwyższą jakość usług.

Stawiamy duży nacisk na fachowość i staranność wykonywanej usługi. Sprzęt który opuszcza nasz warsztat technicznie i wizualnie jest na wysokim poziomie bez zbędnych niepotrzebnych kosztów. Dysponujemy warsztatami z zapleczem technicznym.

Prowadzimy również serwis wyjazdowy w pełni wyposażonymi samochodami dzięki czemu swoim działaniem obejmujemy całą Polskę. Wiele awarii jesteśmy w stanie usunąć bezpośrednio u Klienta na budowie, co znacznie obniża koszt naprawy. Współpracujemy z dostawcami oryginalnych części zamiennych jak i zamienników wysokiej jakości sprowadzanych z Włoch.

Jakość oferowanych Państwu usług i części zamiennych jest dla nas sprawą nadrzędną. Dlatego też szczegółowy zakres prowadzonych przez nas prac zawsze uzgadniamy bezpośrednio z Klientem.

HYDRAULIKHAMMER

Other

Member since 1 year and 6 months


Mr. Krzysztof Gleich
Polish

Best practices

To buy and sell with the greatest of ease, we have some recommendations for you to help ensure your transactions are secure when buying or selling used equipment.

More info